Publications Office of the EU
ARIA_2023_057_Offentligt udbud for flere partier i henhold til artikel 60 i lovdekret nr. 50/2016 med henblik på tildeling af vagttjenesten - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

ARIA_2023_057_Offentligt udbud for flere partier i henhold til artikel 60 i lovdekret nr. 50/2016 med henblik på tildeling af vagttjenesten

  • Tildelt
    27/03/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Aria SPA
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITC4C Milano
Sektor (hoved-CPV)
79713000 Vagttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
202,413,968.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Formålet med proceduren »ARIA_2023_057_offentligt udbud med flere partier i henhold til artikel 60 i lovdekret nr. 50/2016« er med hensyn til hvert parti at indgå en aftale om tildeling af ydelser i form af concierge, omstilling, gæstemodtagelse, reception og lignende i hovedsædet og/eller de ydre kontorer, hvad enten de ejes eller blot er til rådighed, for de organer, der er omhandlet i artikel 1 i regionallov nr. 30 af 27. december 2006, som ændret.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents.
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
202,413,968.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.