Publications Office of the EU
Kroatien-Split: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Split: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer

  • Offentliggjort
    13/09/2021
  • Frist
    11/10/2021
  • Åbning af tilbuddene
    11/10/2021
  • Tildelt
    26/01/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT
Udførelsessted
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Sektor (hoved-CPV)
33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,738,318.00 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,573,166.00 HRK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
9
Referencenummer for tilbuddet
3.3.68.
Beskrivelse

Potrošni materijal za intervencijsku neuroradiologiju-3.dio

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/10/2021 10:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.