Publications Office of the EU
(DAG) Aquisição de serviços técnicos para a Direção Financeira (20240455) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

(DAG) Aquisição de serviços técnicos para a Direção Financeira (20240455)

  • Offentliggjort
    29/10/2024
  • Frist
    25/11/2024
  • Åbning af tilbuddene
    26/11/2024
  • Tildelt
    30/01/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SPMS, EPE - Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, EPE
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
79420000 Forvaltningsrelaterede tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
294,624.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
239,120.64 EUR
Referencenummer for tilbuddet
20240455
Beskrivelse

(DAG) Aquisição de serviços técnicos para a Direção Financeira (20240455)

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vortal.biz/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.vortal.biz/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/11/2024 10:00
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Preço
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
294,624.00 EUR
Endelig kontraktværdi
239,120.64 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: E-SYCARE, LDA.
Postadresse:
By: Lisboa
Postnummer: 1600-198
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.