-
Offentliggjort02/04/2026
-
Frist29/04/2026
-
Åbning af tilbuddene29/04/2026
-
Tildelt21/07/2026
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Tischlerarbeiten Außenfensterläden WSF
Note: Ikke alle oplysninger vedrørende denne procedure er medtaget. Se mere i de tilknyttede dokumenter.
Tischlerarbeiten (DIN 18 355);
https://vergabe.hessen.de
https://vergabe.hessen.de
45421142 - Montering af skodder
44100000 - Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer
44110000 - Materialer til bygge- og anlægsarbejder
45200000 - Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Type: price
Beskrivelse: Preis
Vægtning (procentdel, præcis) : 100.00
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.