Publications Office of the EU
Italien-Venezia: Rengøring af transportmidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Venezia: Rengøring af transportmidler

  • Offentliggjort
    07/06/2019
  • Frist
    08/07/2019
  • Åbning af tilbuddene
    10/07/2019
  • Tildelt
    16/12/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Veritas SpA
Udførelsessted
NUTS code: ITH35 Venezia
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH35 Venezia
Sektor (hoved-CPV)
90917000 Rengøring af transportmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,364,911.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,898,669.82 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Servizio di lavaggio mezzi ed attrezzature

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Veritas S.p.A.
Postadresse: Santa Croce 489
By: Venezia
NUTS-kode: ITH35
Postnummer: 30135
Land: ITA
Hovedadresse: https://www.gruppoveritas.it
Elektronisk via:
https://www.gruppoveritas.it
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/07/2019 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
5,364,911.00 EUR
Endelig kontraktværdi
4,898,669.82 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Sandonauto srl
Postadresse:
By: San Dona' di Piave (VE)
Postnummer:
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.