Publications Office of the EU
Polen-Szczyrk: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Szczyrk: Elektricitet

  • Offentliggjort
    03/01/2022
  • Frist
    31/01/2022
  • Åbning af tilbuddene
    31/01/2022
  • Tildelt
    15/02/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Udførelsessted
NUTS code: PL225 Bielski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL225 Bielski
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,656,000.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,802,080.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
DZP/Sz/29/2021
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
31/01/2022 10:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,656,000.00 PLN
Endelig kontraktværdi
2,802,080.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Postadresse: ul. Wróbla 24/1
By: Warszawa
Postnummer: 02-736
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.