Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Kromatografer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Kromatografer

  • Offentliggjort
    17/06/2022
  • Frist
    19/07/2022
  • Åbning af tilbuddene
    19/07/2022
  • Tildelt
    04/08/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Udførelsessted
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor (hoved-CPV)
38432200 Kromatografer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,500,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,737,697.84 CZK
Referencenummer for tilbuddet
ÚOCHB-2022/18
Beskrivelse

Předmětem veřejné zakázky je dodání UPLC-MS s PDA detektoru a příslušenství v rozsahu specifikace stanovené v přílohách zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Nationalt registreringsnummer: 61388963
Postadresse: Flemingovo náměstí 542/2
By: Praha
NUTS-kode: CZ010
Postnummer: 16000
Land: CZE
Kontaktperson: Martin Matoušek
Hovedadresse: http://www.uochb.cz/
Elektronisk via:
https://www.profilyzadavatelu.cz/profil/ustorgche/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/07/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
3,500,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
3,737,697.84 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: HPST, s.r.o.
Postadresse: Na Jetelce 69/2
By: Praha
Postnummer: 19000
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.