Publications Office of the EU
Slovenien-Koper: Overvågnings- og sikringssystemer og -anordninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenien-Koper: Overvågnings- og sikringssystemer og -anordninger

  • Offentliggjort
    13/09/2021
  • Frist
    11/10/2021
  • Åbning af tilbuddene
    11/10/2021
  • Tildelt
    29/12/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
LUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Udførelsessted
NUTS code: SI Slovenija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SI Slovenija
Sektor (hoved-CPV)
35120000 Overvågnings- og sikringssystemer og -anordninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
50,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
49,759.76 EUR
Referencenummer for tilbuddet
JN 164/2021
Beskrivelse

Predmet naročila je postavitev tehničnega varovanja carinske ograje za potrebe Luke Koper.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: LUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Nationalt registreringsnummer: 5144353000
Postadresse: Vojkovo nabrežje 38
By: Koper - Capodistria
NUTS-kode: SI
Postnummer: 6000
Land: SVN
Kontaktperson: Goran Kocjančič
Hovedadresse: https://luka-kp.si/slo/
Elektronisk via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=6421
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/10/2021 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
50,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
49,759.76 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: VTZ Podjetje za security, inženiring, storitve in trgovino d.o.o.
Postadresse: Koprska ulica 96
By: Ljubljana
Postnummer: 1000
Land: SVN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.