-
Offentliggjort28/03/2025
-
Frist26/05/2025
-
Åbning af tilbuddene26/05/2025
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
1-W-28963-23 Bouw- en woonrijp maken gemeentelijk terrein Melanchtonweg 125
Het werk bestaat in hoofdzaak uit: het verrichten van grondwerk het aanleggen van asfaltverhardingen het aanleggen van betonplatenverhardingen het aanleggen van elementenverhardingen het aanleggen van een riolering; DIT en vrijvervalriool het aanbrengen van lijngoten het aanleggen van kabels voor elektra en data en mantelbuizen het aanbrengen en aansluiten van lichtmasten het aanleggen van een waterleiding het aanbrengen van een wand bestaande uit betonblokken voor depots het ontwerpen en aanleggen van een vloeistofdichte verharding met OBAS het bewerken en aanleggen van plantvakken en gras Saneringswerkzaamheden De bovenstaande opsomming van werkzaamheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige Opdracht te wekken. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. Zie voor een nadere technische omschrijving van de uit te voeren werkzaamheden het bij de aanbestedingsstukken gevoegde RAW-bestek. De waarde van door de Aanbesteder ter beschikking te stellen bouwstoffen bedraagt ongeveer € 600.000,- de omzetbelasting niet inbegrepen.
https://s2c.mercell.com/today/143399
https://s2c.mercell.com/today/143399
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.