Publications Office of the EU
Kroatien-Zagreb: Personlig udrustning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Zagreb: Personlig udrustning

  • Offentliggjort
    29/10/2019
  • Frist
    30/12/2019
  • Tildelt
    08/03/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ministarstvo obrane, Republike hrvatske
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
35810000 Personlig udrustning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
7,692,364.80 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
9,615,456.00 HRK
Referencenummer for tilbuddet
VV-UR-202-19-81
Beskrivelse

Kape, šeširi i navlake za borbene prikrivne odore.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
7,692,364.80 HRK
Endelig kontraktværdi
9,615,456.00 HRK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Zajednica ponuditelja: Šešir d.o.o.; KAP-KO d.o.o.
Postadresse: Ilica 29
By: Zagreb
Postnummer: 10000
Land: HRV
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.