Publications Office of the EU
D-Leipzig: Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

D-Leipzig: Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    11/06/2011
  • Frist
    07/07/2011
  • Åbning af tilbuddene
    07/07/2011
  • Tildelt
    08/08/2011
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
377,349.87 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
445,758.85 EUR
Referencenummer for tilbuddet
11 O 70260
Beskrivelse

Pfosten-Riegel-Konstruktion/Alu-Fenster.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/07/2011 11:30
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
377,349.87 EUR
Endelig kontraktværdi
445,758.85 EUR
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.