Publications Office of the EU
Tjekkiet-Brno: Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Brno: Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed

  • Tildelt
    30/12/2014
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
85300000 Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,542,500.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,542,500.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
JMKAD1214
Beskrivelse

Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování služby sociální prevence azylové domy pro rodiny s dětmi v souladu s § 57 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a § 22 vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a to v okrese Znojmo po dobu od 1.1.2015 do 30.9.2015.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
3,542,500.00
Endelig kontraktværdi
3,542,500.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Diecézní charita Brno
Postadresse: třída Kpt. Jaroše 1928/9
By: Brno
Postnummer: 602 00
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.