Publications Office of the EU
Frankrig-Saint-Marcellin: Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Saint-Marcellin: Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri

  • Offentliggjort
    15/07/2022
  • Frist
    29/08/2022
  • Åbning af tilbuddene
    29/08/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
mairie de saint-marcellin
Udførelsessted
NUTS code: FRK24 Isère
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK24 Isère
Sektor (hoved-CPV)
71310000 Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
176,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2022_23
Beskrivelse

ce marché est un marché de maîtrise d'oeuvre concernant la réalisation d'une liaison modes actifs piétons/cycles entre le village de St Vérand et les établissements scolaires de la Saulaie de St Marcellin.Cette liaison concerne la réalisation d'une voie verte en bordure de la Rd 518 entre le village de St Vérand et l'entrée de ville de St Marcellin et l'aménagement de l'avenue de St Vérand sur la commune de St Marcellin

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://ledauphine.marchespublics-eurolegales.com/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/08/2022 13:30
Indkøbere
mairie De Saint-Marcellin
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
176,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.