Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Belfast: Medicinske forbrugsmaterialer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Belfast: Medicinske forbrugsmaterialer

  • Offentliggjort
    08/09/2017
  • Frist
    06/10/2017
  • Åbning af tilbuddene
    06/10/2017
  • Tildelt
    16/01/2018
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Procurement and Logistics Service
Udførelsessted
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: United Kingdom
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,960,000.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,480,500.00 GBP
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
9
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Suction devices and tubing.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://etendersni.gov.uk
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/10/2017 15:30
Indkøbere
Western Health and Social Care Trust
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.