Publications Office of the EU
Schulanlage Steinhof Luzern, BKP 261 Aufzüge - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Schulanlage Steinhof Luzern, BKP 261 Aufzüge

  • Offentliggjort
    21/10/2024
  • Frist
    29/11/2024
  • Tildelt
    09/04/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
EXA Baumanagement AG
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CH061 Luzern
Sektor (hoved-CPV)
45214200 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med skolebygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
64,185.55 CHF
Referencenummer for tilbuddet
5b49b19c-e662-4f09-bbb7-98d331f1e752
Beskrivelse

Aufzug für Schulanlage Steinhof Luzern

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Zuschlagskriterien
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
64,185.55 CHF
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: DE_Diethelm Aufzüge AG
Postadresse:
By: Lachen SZ
Postnummer: 8853
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.