Publications Office of the EU
Spanien-La Puebla del Río: Rengøring af bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-La Puebla del Río: Rengøring af bygninger

  • Annulleret
    04/02/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Alcaldia del Ayuntamiento de LA Puebla del Río
Udførelsessted
NUTS code: ES618 Sevilla
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES618 Sevilla
Sektor (hoved-CPV)
90911200 Rengøring af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
PEA/13/2021
Beskrivelse

Servicio de limpieza de los Colegios Públicos del municipio de La Puebla del Río.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.