Publications Office of the EU
Spanien-Fuenlabrada: Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Fuenlabrada: Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil

  • Offentliggjort
    15/06/2018
  • Frist
    10/07/2018
  • Åbning af tilbuddene
    16/07/2018
  • Tildelt
    05/10/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ayuntamiento de Fuenlabrada
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sektor (hoved-CPV)
34300000 Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
833,057.85 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
347,107.44 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
2018/001171
Beskrivelse

Suministro de aceites, grasas, aditivos, refrigerantes y productos de limpieza y desengrase de carrocería e interiores, necesarios para el mantenimiento y reparación de los vehículos municipales.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/07/2018 12:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.