-
Offentliggjort17/08/2020
-
Frist14/09/2020
-
Åbning af tilbuddene14/09/2020
-
Tildelt16/10/2020
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
Litauen-Kaunas: Diagnostiske systemer
Impedanso matavimo sistemos (toliau – prekės) pirkimas, įskaitant (bet neapsiribojant) prekių pristatymą, sumontavimą, instaliavimą, suderinimą, paleidimą, pirkėjo specialistų apmokymą naudotis prekėmis.
Officiel betegnelse: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Nationalt registreringsnummer: 135163499
Postadresse: Eivenių g. 2
By: Kaunas
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-50161
Land: LTU
Kontaktperson: Asta Naujokaitienė
Hovedadresse: http://www.kaunoklinikos.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=529539&B=PPO
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.