Publications Office of the EU
Letland-Jēkabpils: Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letland-Jēkabpils: Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik

  • Offentliggjort
    28/03/2018
  • Frist
    08/05/2018
  • Åbning af tilbuddene
    08/05/2018
  • Tildelt
    04/06/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Jēkabpils reģionālā slimnīca
Udførelsessted
NUTS code: LV003 Kurzeme
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV009 Zemgale
Sektor (hoved-CPV)
33124000 Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
155,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
JRS 2018/06K/ERAF
Beskrivelse

Ultrasonogrāfijas iekārtas piegāde.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Jēkabpils reģionālā slimnīca
Nationalt registreringsnummer: 50003356621
Postadresse: A. Pormaļa iela 125
By: Jēkabpils
NUTS-kode: LV009
Postnummer: LV-5201
Land: LVA
Kontaktperson: Aija Vīksna, Ausma Čača
Hovedadresse: http://www.jekabpilsrs.lv
Elektronisk via:
www.eis.gov.lv
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/05/2018 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.