Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Biblioteker, arkiver, museer og anden kulturel virksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Barcelona: Biblioteker, arkiver, museer og anden kulturel virksomhed

  • Offentliggjort
    17/05/2018
  • Frist
    28/06/2018
  • Tildelt
    13/09/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Institut de Cultura de Barcelona
Udførelsessted
NUTS code: ES511 Barcelona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES España
Sektor (hoved-CPV)
92500000 Biblioteker, arkiver, museer og anden kulturel virksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
778,021.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
409,306.70 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Servicio de atención al público, que comprende las tareas de información, regiduría de espacios, control de salas, servicios auxiliares, la gestión de taquillas, la gestión de audioguías y la acogida de grupos de El Born Centro de Cultura y Memoria (Born CCM).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Institut de Cultura de Barcelona
Nationalt registreringsnummer: P-5890006-I
Postadresse: La Rambla, 99, Palau de La Virreina
By: Barcelona
NUTS-kode: ES
Postnummer: 08002
Land: ESP
Kontaktperson: Cristina Martí
Hovedadresse: www.bcn.cat/cultura
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
778,021.00 EUR
Endelig kontraktværdi
409,306.70 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Iliadas Team, S. L.
Postadresse:
By: Barcelona
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.