Publications Office of the EU
Frankrig-Le Plessis-Robinson: Rengøring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Le Plessis-Robinson: Rengøring

  • Offentliggjort
    08/03/2023
  • Frist
    11/04/2023
  • Åbning af tilbuddene
    11/04/2023
  • Tildelt
    03/07/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ville du Plessis-Robinson
Udførelsessted
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sektor (hoved-CPV)
90910000 Rengøring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
300,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
NETTOYAGE MDA
Beskrivelse

le marché a pour objet les prestations de nettoyage des locaux et de la vitrerie de la Maison des Arts au Plessis-Robinson

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_NKfrJJS_OH
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/04/2023 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
300,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: europ net ii
Postadresse: 151 rue du 1er MAI
By: Nanterre
Postnummer: 92000
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.