Publications Office of the EU
Italien-Messina: Elektrisk, elektromagnetisk og mekanisk terapi - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Messina: Elektrisk, elektromagnetisk og mekanisk terapi

  • Tildelt
    23/07/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Azienda Sanitaria Provinciale di Messina
Udførelsessted
NUTS code: ITG13 Messina
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITG13 Messina
Sektor (hoved-CPV)
33158000 Elektrisk, elektromagnetisk og mekanisk terapi
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
201,670.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Procedura aperta su piattaforma telematica aziendale — E-Procurement — Divisa in n. 6 lotti ai sensi dell'art. 95, comma 4, lett. b) del D.Lgs. 50/2016 per la fornitura di attrezzature varie occorrenti all'U.O. Riabilitazione del P.O. di Barcellona P.G. (ME).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.