Publications Office of the EU
Danmark-Assens: Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmark-Assens: Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse

  • Offentliggjort
    05/11/2019
  • Frist
    03/12/2019
  • Åbning af tilbuddene
    03/12/2019
  • Tildelt
    27/12/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Assens Affald & Genbrug A/S
Udførelsessted
NUTS code: DK031 Fyn
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DK031 Fyn
Sektor (hoved-CPV)
90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
13,764,186.00 DKK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Kørsel af containere med diverse affaldsfraktioner fra genbrugspladser i Assens kommune til diverse behandlingsanlæg.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Assens Affald & Genbrug A/S
Nationalt registreringsnummer: 32141315
Postadresse: Skovvej 2B
By: Assens
NUTS-kode: DK031
Postnummer: 5610
Land: DNK
Kontaktperson: Dennis Tranholm Jensen
Hovedadresse: https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
Elektronisk via:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/97ceda06-e227-4772-9fbe-0c7cb29d9ffc/homepage
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/12/2019 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
13,764,186.00 DKK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Snave Vognmandsforretning ApS
Postadresse:
By: Haarby
Postnummer:
Land: DNK
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.