Publications Office of the EU
Bulgarien-Burgas: Montage af tagkonstruktioner og tagdækning samt følgearbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Burgas: Montage af tagkonstruktioner og tagdækning samt følgearbejder

  • Tildelt
    15/01/2016
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: BG34 Югоизточен
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45261000 Montage af tagkonstruktioner og tagdækning samt følgearbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
22,783.24 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse
Ikke til rådighed
Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
22,783.24 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Вени-97“ ЕООД ЕИК 128019502
Postadresse: ул. „Бели Дрин“ № 1
By: Ямбол
Postnummer: 8600
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.