Publications Office of the EU
Spanien-Cuenca: Fjernelse af slam - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Cuenca: Fjernelse af slam

  • Offentliggjort
    06/08/2016
  • Frist
    19/09/2016
  • Tildelt
    12/12/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90513600 Fjernelse af slam
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
432,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
168,894.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CA01/16
Beskrivelse

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Postadresse: Plaza de España, s/n
By: Cuenca
Postnummer: 16001
Land: ESP
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
432,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
168,894.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.