-
Offentliggjort30/07/2019
-
Frist04/09/2019
-
Åbning af tilbuddene04/09/2019
-
Tildelt04/10/2019
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Letland-Riga: Servere
Servera SAIS ātrdarbības palielināšanai un darbības nepārtrauktības nodrošināšanai iegāde saskaņā ar tehniskajā specifikācijā noteiktajām prasībām.
Officiel betegnelse: Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
Nationalt registreringsnummer: 90001669496
Postadresse: Lāčplēša iela 70A
By: Rīga
NUTS-kode: LV00
Postnummer: LV-1011
Land: LVA
Kontaktperson: VSAA Informācijas tehnoloģiju deprtamenta Tehniskā atbalsta daļas vadītājs Uldis Cīrulis
Hovedadresse: http://www.vsaa.gov.lv
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/24932
72000000 - It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Postadresse: Vienības gatve 109
By: Rīga
Postnummer: LV-1058
Land: LVA
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.