Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Salg af billetter og pakkerejser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdansk: Salg af billetter og pakkerejser

  • Tildelt
    22/10/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej
Udførelsessted
NUTS code: PL63 Pomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sektor (hoved-CPV)
63512000 Salg af billetter og pakkerejser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,263,021.46 PLN
Referencenummer for tilbuddet
MZKZG/ZP/WR/2/21
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. biletów metropolitalnych umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety oraz zasad dokonywania z MZK Wejherowo sp. z o.o. rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku.
2. Rozkładowe przewozy pasażerskie dla pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety metropolitalne będą realizowane autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na obszarze następujących Gmin i Miast- członków MZKZG:
a) Gmina Luzino;
b) Gmina Miasta Wejherowo;
c) Gmina Miasta Reda;
d) Gmina Miasta Rumia;
e) Gmina Wejherowo.
3. W wykonaniu przedmiotu niniejszego zamówienia MZK będzie zobowiązany, w szczególności, do:
a) honorowania przejazdu osób i ich bagażu na podstawie biletów metropolitalnych w środkach transportu wymienionych w ust. 2, na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2;
b) zapewnienia kontroli biletów metropolitalnych uprawniających do przejazdów komunikacją miejską MZK;
c) zapewnienia kontroli dokumentów uprawniających, zgodnie z uchwałą Zgromadzenia MZKZG numer 8/2021 z dnia 30 czerwca 2021 r. [z późn. zm.], oraz z uchwałą Zarządu MZKZG numer 35/2021 z dnia 10 sierpnia 2021 r. [ z późn. zm.], do przejazdów na podstawie metropolitalnych biletów ulgowych;
d) rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących transportu zbiorowego na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej w granicach obszaru opisanego w ust.2;
e) przekazywania MZKZG informacji związanych z funkcjonowaniem realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej;
f) przekazywania podróżnym informacji o wprowadzanych przez MZKZG ofertach korzystania
z komunikacji miejskiej;
g) informowania o zintegrowanym transporcie publicznym na obszarze działania MZKZG.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2,263,021.46 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o.
Postadresse: ul.Tartaczna 2
By: Wejherowo
Postnummer: 84-200
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.