Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Vask og rensning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Vask og rensning

  • Offentliggjort
    06/12/2016
  • Frist
    13/01/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sektor (hoved-CPV)
98310000 Vask og rensning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,180,147.09 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
SZW/SZP/59/2016
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług pralniczych.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Nationalt registreringsnummer: 000292209
Postadresse: Juraszów 7/19
By: Poznań
NUTS-kode: PL415
Postnummer: 60-479
Land: POL
Kontaktperson: Sekcja Zamówień Publicznych
Hovedadresse: www.lutycka.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,180,147.09 PLN
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.