Publications Office of the EU
Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie

  • Offentliggjort
    12/08/2024
  • Frist
    17/09/2024
  • Åbning af tilbuddene
    18/09/2024
  • Tildelt
    07/01/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Communauté d'agglomération Evreux Portes Normandie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRD21 Eure
Sektor (hoved-CPV)
79511000 Telefonisttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
700,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
799,735.75 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CA242500
Beskrivelse

<br/>Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent les options (prestations similaires et reconductions).<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.<br/><br/>

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marchespublics.eure.fr
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://marchespublics.eure.fr
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/09/2024 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Valeur technique de l'offre
Vægtning (procentdel, præcis) : 55
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Prix
Vægtning (procentdel, præcis) : 45
Anslået værdi
700,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
799,735.75 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Association Coordination Régionale De Soins Non Programmés
Postadresse:
By: Caen
Postnummer: 14000
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.