Publications Office of the EU
Spanien-Sant Feliu de Llobregat: Vedligeholdelse af vejbelysning og trafikfyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Sant Feliu de Llobregat: Vedligeholdelse af vejbelysning og trafikfyr

  • Offentliggjort
    11/11/2017
  • Frist
    02/01/2018
  • Tildelt
    13/06/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ayuntamiento de Sant Feliu de Llobregat
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
50232000 Vedligeholdelse af vejbelysning og trafikfyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
321,652.88 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
180,017.10 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CPSV2017000021
Beskrivelse

Contratación del servicio de mantenimiento de los sistemas de regulación en mobilidad y de las instalaciones de alumbrado exterior, elementos y sistemas asimilables de Sant Feliu de Llobregat.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
321,652.88 EUR
Endelig kontraktværdi
180,017.10 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Sociedad Española de Construcciones Eléctricas (SECE, S. A.)
Postadresse: C/ Rosselló i Porcel, 21, 7º
By: Barcelona
Postnummer: 08016
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.