Publications Office of the EU
Driftsvejledning til gennemførelse af det endelige projekt, eksekutiv- og arbejdsvejledning til gennemførelse af MANGHI DIGESTION-afsnittet på etableringsstedet for SAN GIORGIO DI NOGARO (UD) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Driftsvejledning til gennemførelse af det endelige projekt, eksekutiv- og arbejdsvejledning til gennemførelse af MANGHI DIGESTION-afsnittet på etableringsstedet for SAN GIORGIO DI NOGARO (UD)

  • Offentliggjort
    02/07/2026
  • Frist
    12/08/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
CAFC S.p.A.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH42 Udine
Sektor (hoved-CPV)
71300000 Ingeniørvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
862,768.11 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Formålet med kontrakten er at udføre PFTE-tjenesten og den udøvende tjeneste og at koordinere sikkerheden i projekteringsfasen for installationen af et tørringsanlæg i rensningsanlægget San Giorgio di Nogaro (UD). For yderligere oplysninger henvises til den tekniske specifikation.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_cafc
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_cafc
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: OFFERTA TECNICA
Vægtning (procentdel, præcis) : 70
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: OFFERTA ECONOMICA
Vægtning (procentdel, præcis) : 30
Anslået værdi
862,768.11 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.