-
Offentliggjort30/03/2018
-
Frist07/05/2018
-
Åbning af tilbuddene07/05/2018
-
Tildelt30/06/2019
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Slovenien-Slovenj Gradec: Diverse reparations- og vedligeholdelsestjenester
Vzdrževanje cest in vzdrževanje ter izgradnja komunalne infrastrukture v Mestni občini Slovenj Gradec in občini Mislinja.
Officiel betegnelse: Javno podjetje Komunala Slovenj Gradec d.o.o.
Nationalt registreringsnummer: 5072107000
Postadresse: Pameče 177A
By: Slovenj Gradec
NUTS-kode: SI033
Postnummer: 2380
Land: SVN
Hovedadresse: http://www.komusg.si
Rammeaftale med several operatører
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.