Publications Office of the EU
Nederlandene-'s-Hertogenbosch: Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-'s-Hertogenbosch: Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte

  • Offentliggjort
    17/07/2019
  • Frist
    16/09/2019
  • Annulleret
    24/12/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Stichting HAS Den Bosch
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
79620000 Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
360,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
P194026
Beskrivelse

De aanbestedende dienst wenst met 1 inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee (2) jaar, met één (1) optionele verlenging van twee (2) jaar, opdrachten voor de inhuur van surveillanten kunnen worden geplaatst. HAS Hogeschool wil de dienst graag uitbesteden om de kwaliteit te verhogen, een betere pool te creëren en flexibiliteit te vergroten.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Stichting HAS Den Bosch
Nationalt registreringsnummer: 35717729
Postadresse: Onderwijsboulevard 221
By: 's-Hertogenbosch
NUTS-kode: NL
Postnummer: 5223 DE
Land: NLD
Kontaktperson: Charlotte van der Aa
Hovedadresse: http://www.has.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/070ad7049aecd3caaad73550aa92917e
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/09/2019 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
360,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.