-
Offentliggjort22/02/2018
-
Frist03/04/2018
-
Åbning af tilbuddene03/04/2018
-
Tildelt01/08/2018
-
I dag03/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Tyskland-Netzschkau: Bortskaffelse af slam
Dienstleistungsauftrag über 5 Jahre für den Transport und die Entsorgung (Verwertung und Beseitigung) von Klärschlamm der Zentralen Kläranlage des AZV „Reichenbacher Land“ in Netzschkau bei einer Jahresmenge von zurzeit ca. 2 200 Tonnen mit derzeit 20-28 % Trockensubstanzgehalt.
Officiel betegnelse: Abwasserzweckverband „Reichenbacher Land“
Postadresse: Weidig Nr. 8
By: Netzschkau
NUTS-kode: DED44
Postnummer: 08491
Land: DEU
Hovedadresse: www.azv-rl.de
Postadresse: Geschwister-Scholl-Str. 9
By: Zwickau
Postnummer: 08060
Land: DEU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.