Publications Office of the EU
SPD8/2025/138 – Udbud vedrørende strategisk markedsføring og en effektiv kampagne for bæredygtige ressourcer for Malta Agrifair 2026 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

SPD8/2025/138 – Udbud vedrørende strategisk markedsføring og en effektiv kampagne for bæredygtige ressourcer for Malta Agrifair 2026

  • Offentliggjort
    31/10/2025
  • Frist
    19/11/2025
  • Åbning af tilbuddene
    19/11/2025
  • Tildelt
    02/02/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Sectoral Procurement Directorate
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: MT001 Malta
Sektor (hoved-CPV)
79340000 Servicevirksomhed i forbindelse med reklame og marketing
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
250,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Udbud vedrørende strategisk markedsføring og en effektiv kampagne for bæredygtige ressourcer for Malta Agrifair 2026

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12653658
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12653658
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/11/2025 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: bpqr
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
250,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Sour Punch Ltd
Postadresse:
By: Hamrun
Postnummer: HMR1556
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.