Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Bradford: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Bradford: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet

  • Meddelt
    25/02/2016
  • Forventes offentliggjort
    04/04/2016
  • Offentliggjort
    30/04/2016
  • Frist
    01/06/2016
  • Åbning af tilbuddene
    01/06/2016
  • Tildelt
    08/07/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
The City of Bradford Metropolitan District Council
Udførelsessted
NUTS code: UKE41 Bradford
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKE41 Bradford
Sektor (hoved-CPV)
85100000 Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,350,000.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,450,000.00 GBP
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
A6TH-MFSH3B
Beskrivelse

Bradford Council is looking for providers to undertake the following services (a) HealthWatch Bradford and District and (b) NHS Complaints Independent Advocacy Service.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.yortender.co.uk
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/06/2016 15:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.