Publications Office of the EU
Spanien-L'Hospitalet de Llobregat: Reparation og vedligeholdelse af elektriske installationer i bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-L'Hospitalet de Llobregat: Reparation og vedligeholdelse af elektriske installationer i bygninger

  • Offentliggjort
    16/06/2021
  • Frist
    06/09/2021
  • Åbning af tilbuddene
    07/09/2021
  • Tildelt
    26/05/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Hospital Universitario de Bellvitge
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
50711000 Reparation og vedligeholdelse af elektriske installationer i bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
693,986.52 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
273,022.46 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
CSE/AH02/1101251071/22/PO
Beskrivelse

Servicio de revisión y mantenimiento de la instalación eléctrica de baja tensión del Hospital Universitario de Bellvitge.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Hospital Universitario de Bellvitge
Postadresse: C/ Feixa Llarga, s/n, 08907 l'Hospitalet de Llobregat
By: L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)
NUTS-kode: ES511
Postnummer: 08907
Land: ESP
Hovedadresse: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/ics
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/09/2021 14:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.