Publications Office of the EU
E-Las Palmas: Sikkerhedstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Las Palmas: Sikkerhedstjenester

  • Tildelt
    28/02/2013
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Delegación Especial de la Agencia Tributaria en Canarias
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
79710000 Sikkerhedstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,431,923.22 EUR
Referencenummer for tilbuddet
12350103900
Beskrivelse

Servicio seguridad edificios Canarias 2013 a 2015

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,431,923.22 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Seguridad Integral Canaria, S.A
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.