Publications Office of the EU
Elektrospektrométer beszerzése - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Elektrospektrométer beszerzése

  • Offentliggjort
    22/06/2023
  • Frist
    28/07/2023
  • Tildelt
    17/11/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Atommagkutató Intézet
Udførelsessted
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Sektor (hoved-CPV)
38433000 Spektrometre
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
EKR000939252023
Beskrivelse

1 darab Elektrospektrométer beszerzése Ajánlatkérő közbeszerzési eljárásai során az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (Info tv.), valamint az Európai Parlament és a Tanács (EU) természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK irányelv hatályon kívül helyezéséről szóló 2016/679 rendelete (GDPR) szerinti személyes adatkezelés is megvalósul. Ajánlatkérő tájékoztatja az ajánlattevőket, hogy az ajánlatadás során a más adatkezelőktől (Ajánlattevőktől) származó személyes adatok kezelését Ajánlatkérő a honlapján elhelyezett adatkezelési tájékoztató(k) szerint végzi.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Atommagkutató Intézet
Nationalt registreringsnummer: 15300344209
Postadresse: Bem Tér 18/C.
By: Debrecen
NUTS-kode: HU321
Postnummer: 4026
Land: HUN
Kontaktperson: Dombrádi Zsolt
Hovedadresse: http://www.atomki.hu
Elektronisk via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000939252023/reszletek
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.