Publications Office of the EU
Frankrig-Charleville-Mézières: Erhvervsbeklædning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Charleville-Mézières: Erhvervsbeklædning

  • Offentliggjort
    21/10/2016
  • Frist
    25/11/2016
  • Åbning af tilbuddene
    08/12/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Ville de Charleville-Mézières
Udførelsessted
NUTS code: FRF21 Ardennes
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRF21 Ardennes
Sektor (hoved-CPV)
18110000 Erhvervsbeklædning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
8
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Fourniture habillement, EPI et accessoires divers.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Ville de Charleville-Mézières
By: Charleville-Mézières
NUTS-kode: FR211
Land: FRA
Hovedadresse: https://www.charleville-mezieres.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/12/2016 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.