Publications Office of the EU
ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit

  • Offentliggjort
    03/07/2024
  • Frist
    09/08/2024
  • Åbning af tilbuddene
    09/08/2024
  • Tildelt
    10/02/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
IT-Dienstleistungszentrum Berlin (AöR)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor (hoved-CPV)
79417000 Sikkerhedsrådgivning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
22,400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
055_2024
Beskrivelse

ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.meinauftrag.rib.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/08/2024 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.