Publications Office of the EU
Nederlandene-Amsterdam: Ansvarsforsikringstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Amsterdam: Ansvarsforsikringstjenester

  • Offentliggjort
    24/04/2023
  • Frist
    26/05/2023
  • Tildelt
    14/08/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Universiteit van Amsterdam
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
66516000 Ansvarsforsikringstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

De huidige bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) loopt af op 1 oktober 2023. In principe beslaat de duur van de nieuw af te sluiten Overeenkomst een periode van 24 maanden, met daarna een optie tot jaarlijkse stilzwijgende verlenging telkens van 12 maanden van maximaal twee maal één jaar.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://s2c.mercell.com/today/36195
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Indkøbere
Hogeschool van Amsterdam
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
200,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Allianz Benelux
Postadresse: Coolsingel 120
By: Rotterdam
Postnummer: 3011AG
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.