Publications Office of the EU
Grækenland-Agios Nikolaos: Brændselsstoffer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grækenland-Agios Nikolaos: Brændselsstoffer

  • Offentliggjort
    03/09/2021
  • Frist
    30/09/2021
  • Åbning af tilbuddene
    07/10/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Udførelsessted
NUTS code: EL432 Λασίθι
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: EL432 Λασίθι
Sektor (hoved-CPV)
09100000 Brændselsstoffer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
136,290.30 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ Δ/ΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΩΣ ΤΗΝ 31-12-2022 ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.promitheus.gov.gr
Tilbud kan afgives
Submission for one lot only
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/10/2021 15:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.