Publications Office of the EU
Spanien-Mataró: Udstyr til sterilisation, desinfektion og hygiejne - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Mataró: Udstyr til sterilisation, desinfektion og hygiejne

  • Offentliggjort
    18/03/2022
  • Frist
    14/04/2022
  • Åbning af tilbuddene
    25/04/2022
  • Tildelt
    11/07/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Consorci Sanitari del Maresme
Udførelsessted
NUTS code: ES511 Barcelona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
33191000 Udstyr til sterilisation, desinfektion og hygiejne
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
528,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
131,832.86 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CSdM 11/22-ASS
Beskrivelse

Suministro de un sistema de procesamiento de equipos de endoscopia digestiva con el objetivo de garantizar la limpieza y desinfección de alto nivel del equipamiento médico para la realización segura de los estudios para el Consorci Sanitari del Maresme

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Consorci Sanitari del Maresme
Postadresse: Ctra. Cirera, s/n
By: Mataró
NUTS-kode: ES511
Postnummer: 08304
Land: ESP
Hovedadresse: http://contractaciopublica.gencat.cat
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/04/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
528,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
131,832.86 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: STEELCO ESPAÑA SOLUCIONES INTEGRALES EN ESTERILIZACION S.L
Postadresse:
By: Madrid
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.