Publications Office of the EU
Frankrig-Toulon: Resultattavler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Toulon: Resultattavler

  • Offentliggjort
    17/02/2023
  • Frist
    17/03/2023
  • Åbning af tilbuddene
    17/03/2023
  • Tildelt
    23/06/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
metropole Toulon-Provence-Mediterranee
Udførelsessted
NUTS code: FRL05 Var
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL05 Var
Sektor (hoved-CPV)
37482000 Resultattavler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
88,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
96,700.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
22FOUR08
Beskrivelse

la procédure de passation utilisée est : l'appel d'offres ouvert.
Elle est soumise aux dispositions des articles L. 2124-2, R. 2124-2 1° et R. 2161-2 à R. 2161-5 du Code de la commande publique

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.e-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/03/2023 16:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
88,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
96,700.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: casal sport - sports et loisirs sas
Postadresse: 1 rue bleriot zac activeum
By: Altorf
Postnummer: 67120
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.