Publications Office of the EU
Nederlandene-Anna Paulowna: Alarm-overvågningstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Anna Paulowna: Alarm-overvågningstjenester

  • Offentliggjort
    22/08/2019
  • Frist
    10/10/2019
  • Åbning af tilbuddene
    10/10/2019
  • Tildelt
    06/12/2019
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Gemeente Hollands Kroon
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
79711000 Alarm-overvågningstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
510,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Omschrijving organisatie
De gemeente Hollands Kroon ligt in de Kop van Noord-Holland en heeft ongeveer 48 000 inwoners, 22 dorpskernen en een oppervlakte van 660 hectare. Hollands Kroon staat voor kwalitatief hoogwaardige dienstverlening aan burgers, bedrijven en instellingen. Ze is hierbij professioneel, efficiënt en effectief en het uitgangspunt is 'digitaal, tenzij'. Hollands Kroon ontwikkelt zich naar een regiegemeente. Ze richt zich op het stellen van kaders (beleid), het voeren van regie op processen en de uitvoering van de kerntaken. Uitvoeringstaken worden zoveel mogelijk overgelaten aan partners, waarbij sommige taken worden afgestoten en andere taken onder verantwoordelijkheid en regie van de gemeente worden uitgevoerd.
Omschrijving opdracht
Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met 1 opdrachtnemer ten behoeve van alarmering- en beveiligingsdiensten ten aanzien van de panden in eigendom van de opdrachtgever.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Gemeente Hollands Kroon
Nationalt registreringsnummer: 54477506
Postadresse: De verwachting 1
By: Anna Paulowna
NUTS-kode: NL
Postnummer: 1761 VM
Land: NLD
Kontaktperson: Don Tewari
Hovedadresse: http://www.hollandskroon.nl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/10/2019 14:05
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
510,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Deko Alarm en Beveiliging bv/Deko Bewaking
Postadresse:
By: Den Helder
Postnummer:
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.