Publications Office of the EU
Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

  • Meddelt
    21/03/2025
  • Forventes offentliggjort
    25/03/2025
  • Offentliggjort
    27/03/2025
  • Frist
    30/04/2025
  • Åbning af tilbuddene
    30/04/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ludzas novada pašvaldība
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV005 Latgale
Sektor (hoved-CPV)
71247000 Byggeledelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
LNP2025/34
Beskrivelse

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/04/2025 15:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.