Publications Office of the EU
EE-Tallinn: Skovning og transport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

EE-Tallinn: Skovning og transport

  • Tildelt
    13/01/2012
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: EE Eesti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
77210000 Skovning og transport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,239,256.50 EUR
Referencenummer for tilbuddet
1-47.149
Beskrivelse

Lihtsustatud korras teenuste tellimise hange on jaotatud osadeks. Tööde maht võib erineda tulenevalt hankijapoolsest vajadusest +/-30 %. Hankelepingutes on tööde piirkonnaks konkreetne tööpiirkond, aga vajadusel peab tööde teostaja olema valmis töötama RMK kõigis tööpiirkondades.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
4,239,256.50 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Eesti Metsahalduse OÜ
Postadresse: Roheline 6a
By: Sindi
Postnummer: 86704
Land: EST
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.