Publications Office of the EU
Sverige-Aneby: Persontransport, ikke rutekørsel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Sverige-Aneby: Persontransport, ikke rutekørsel

  • Offentliggjort
    04/09/2013
  • Frist
    24/10/2013
  • Åbning af tilbuddene
    25/10/2013
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Aneby kommun
Udførelsessted
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
60140000 Persontransport, ikke rutekørsel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
13/29
Beskrivelse

Aneby kommun avser att upphandla skolskjuts och inbjuder härmed Er att inkomma med anbud. Uppdraget innebär för leverantören att ombesörja skolskjuts för elever till den obligatoriska skolan (grundskola, särskola). Uppdraget omfattar även transport av elever i anslutning till skolaktiviteter, exempelvis badresor.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Aneby kommun
Postadresse: Box 53
By: Aneby
Postnummer: 578 22
Land: SWE
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/10/2013 00:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.