Publications Office of the EU
Belgien-Merelbeke: Diverse næringsmidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Merelbeke: Diverse næringsmidler

  • Offentliggjort
    11/05/2020
  • Frist
    09/06/2020
  • Åbning af tilbuddene
    09/06/2020
  • Tildelt
    24/09/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Zorgband Leie & Schelde
Udførelsessted
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Sektor (hoved-CPV)
15800000 Diverse næringsmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
690,259.26 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2020/011
Beskrivelse

Zie II.2.4).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/06/2020 08:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
690,259.26 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Bidfood Flanders nv
Postadresse: Kasteleinsstraat 17
By: Kruibeke
Postnummer: 9150
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.